606 607 918 lub 608 369 223

Akcje promocyjne

Agencja artystyczna Patigo specjalizuje się w organizacji kreatywnych i angażujących akcji promocyjnych – dostosowanych do okazji i realizowanych w oparciu o opracowany wcześniej scenariusz eventu. Tworzymy niepowtarzalne i nietuzinkowe kreacje – takie, które zwracają uwagę i zapadają w pamięć, a nam samym pozwalają rozwinąć skrzydła i wydobyć drzemiący od zawsze potencjał artystyczny.

Event marketing to jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych i wizerunkowych. Organizacja akcji promocyjnych stanowi doskonały sposób na dotarcie do potencjalnych klientów, zdobycie ich lojalności i zwiększenie sprzedaży. Wiemy, jak zwrócić uwagę Twoich odbiorców i skutecznie kształtować wizerunek marki. Zleć nam obsługę dowolnego wydarzenia. Zajmiemy się nim kompleksowo – od pomysłowej kreacji, przez profesjonalną realizację, aż po dokładne podsumowanie efektów.

Ciekawe akcje promocyjne i eventy w galeriach handlowych

Jedną z wiodących usług naszej agencji artystycznej jest obsługa akcji promocyjnych w galeriach handlowych. Mając na uwadze szereg funkcji, jakie pełnią dziś centra handlowe, i dostrzegając w nich olbrzymi potencjał reklamowy, oferujemy różnego rodzaju eventy okazjonalne i tematyczne, np. na Dzień Dziecka, Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, Walentynki itp. Współczesne galerie handlowe to nie tylko wygodne miejsca zakupów, ale również strefy relaksu, rozrywki i spotkań z najbliższymi. Jesteśmy tam, gdzie Twoi klienci. Organizując dla nich akcje promocyjne, masz szansę zdobyć ich zaufanie.

Agencja artystyczna Patigo – okazjonalne eventy dla dzieci i młodzieży, akcje promocyjne dla firm

Oprócz eventów w galeriach handlowych organizujemy także inne akcje promocyjne – jubileuszowe, dla firm, na targach wystawienniczych, z okazji otwarcia obiektów czy dni miast. Obsługa imprez okolicznościowych oraz wyróżniających produkt lub markę to nasza specjalność. Patigo to doświadczony i pełen pasji zespół, który dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym i niekończącym się zasobem oryginalnych pomysłów. Dbamy o wykreowanie odpowiedniej scenografii, a także przygotowanie oprawy muzycznej i oświetlenia. Posiadamy własną scenę z zadaszeniem, wyrzutnię baniek mydlanych, nawiewy dymu, lasery, stroje teatralne, pluszaki i wiele innych elementów wyposażenia, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne kreacje.

Jeżeli interesują Cię ciekawe akcje promocyjne, zapraszamy do współpracy. Organizowane przez nas wydarzenia staną się ważnym elementem Twojej strategii marketingowej.