606 607 918 lub 608 369 223

Organizacja imprez dla dzieci Kielce

Dzieci kochają dobrą zabawę, a dla dorosłych nie ma nic piękniejszego niż szczery i beztroski uśmiech dzieci. Nasz kreatywny i pełen pasji zespół wie, jak wywołać zadowolenie na twarzach najmłodszych, niezależnie od miejsca i okoliczności. Wierzymy, że pozytywne emocje zapadają w pamięć lepiej niż drogie prezenty. Zapewnij moc wrażeń dzieciom, podaruj im niezapomniane chwile.

Organizacja imprez dla dzieci to nasza pasja – sprawdź naszą ofertę i zaproś naszych animatorów do wspólnej zabawy.

Imprezy dla dzieci Kielce, oraz wszystkie inne miasta w Polsce

Specjalizujemy się w organizacji imprez dla dzieci na różną skalę – od domowych urodzin po wielkie eventy na tysiące osób. Dbamy o zadowolenie każdego uczestnika i włączamy do zabawy wszystkie maluchy. Mamy szeroki wachlarz sprawdzonych atrakcji, które możemy wzbogacić o dodatkowe gry i zabawy. W skład naszej oferty wchodzą:

 • ogranizacja urodzin dla dziecka – na życzenie możemy wykreować przyjęcie o dowolnej tematyce; jesteśmy w stanie przygotować pokaz cyrkowy, stworzyć wioskę indiańską, wcielić się w postacie z bajki, albo dostarczyć dmuchańce;
 • imprezy plenerowe – szczudlarze, człowiek-guma, Kubuś Puchatek czy Myszka Miki uświetnią każdą imprezę i zabawią wszystkie dzieci; w przypadku dużych imprez, możemy dostarczyć wiele różnych atrakcji jednocześnie – od występów teatralnych, przez warsztaty po malowanie twarzy;
 • wizyty w przedszkolach, szkołach, placówkach kulturalnych;
 • animacje podczas wesel i przyjęć rodzinnych;
 • eventy w centrach handlowych;
 • pikniki firmowe;
 • pokazy baniek;
 • warsztaty tematyczne;
 • występy teatralne;
 • zabawy taneczne;
 • wynajem dmuchańców.

W zależności od scenariusza imprezy, nasi animatorzy mogą dodatkowo zająć dzieci: grami w rozmiarze XXL (domino, kółko i krzyżyk), stworzeniem nowego image’u (tatuaże, malowanie włosów i twarzy), atrakcjami na mobilnym placu zabaw czy wyczarowując z nimi figurki z baloników.

Możliwości są nieograniczone, wszystkie atrakcje można dowolnie łączyć i dostosowywać do własnych potrzeb. Na życzenie możemy również przygotować zupełnie nowe formy zabawy.

Imprezy dla dzieci Kielce

Nasza wspaniała kadra to zespół ludzi z ogromną pasją i chęcią zarażania wyłącznie pozytywnymi emocjami. Kochamy naszą pracę i kontakt z dziećmi. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę z odpowiedzialności – pod naszą opieką są najcenniejsze skarby swoich rodziców, dlatego nasi pracownicy to osoby z odpowiednią wiedzą na temat pracy z dziećmi, a wszystkie wydarzenia są ubezpieczane.

Mamy doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami, a potwierdzeniem ich zadowolenia jest fakt, że stale wracają do nas po kolejne porcje zabawy. Jednak ostatecznymi recenzentami naszej pracy są dzieci, ich zadowolone buzie. To dla nas najcenniejsza zapłata i satysfakcja, której nie da się niczym zastąpić. To siła, która nakręca nas do dalszego działania i rozwoju. Organizacja imprez Kielce to nasza specjalność, jednak nasza oferta sięga wszystkich innych miast w Polsce.

Wybierz Agencję Artystyczną PATIGO z siedzibą w Kielcach, a my dojedziemy w dowolne miejsce w kraju i zorganizujemy niepowtarzalne wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Organizacja imprez dla dzieci Kielce i inne miasta w Polsce. Zapraszamy do zabawy!