606 607 918 lub 608 369 223

Wynajem sceny

Udana impreza w plenerze nie może odbyć się bez sceny. To miejsce, które skupia na sobie uwagę, które nadaje rytm wydarzeniom dziejącym się wokół i porządkuje je oraz jego uczestników. Profesjonalna mobilna scena doskonale sprawdzi się na różnego typu eventach: piknikach miejskich lub firmowych, wiecach wyborczych, konkursach, pokazach, na festynach czy koncertach. To miejsce, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo osobom występującym.

Zapytaj o naszą ofertę na wynajem sceny i zorganizuj swoje wydarzenie z należytym rozmachem.

Wynajem sceny – dostępne rozwiązania

W naszej ofercie znajdują się podesty sceniczne o wymiarach 1000 x 2000 x 100 mm. Ich konstrukcja pozwala na rozbudowę wzdłuż i wszerz w zależności od potrzeb, budowę sceny o różnorodnych kształtach, wielopoziomowej oraz ustawienie na dowolnej wysokości. Uzupełnieniem sceny jest zadaszenie, które ochroni uczestników imprezy plenerowej przed nadmiernym słońcem lub deszczem, a także kratownice, które stanowią nośniki dla oświetlenia oraz nagłośnienia.

Nasze doświadczenie sceniczne pozwala nam nie tylko świadczyć usługę wynajmu sceny, ale również służyć doradztwem w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań, a także oferować usługę ustawiania i budowy sceny. Jeżeli otrzymamy informacje, jakiego typu wydarzenie jest planowane, jaka będzie liczba uczestników oraz czy potrzebne są dodatkowe elementy (jak np. kable, barierki, schody), przedstawimy gotowe rozwiązanie najlepsze dla danego miejsca. Nasz sprzęt zapewnia maksymalne bezpieczeństwo – wszystkie elementy posiadają wymagane atesty, sprzęt jest w pełni sprawny, a użyte materiały cechuje wysoka jakość. Samo przygotowanie estrady oraz zadaszenia nie trwa długo, a poszczególne komponenty są stosunkowo lekkie i łatwe w montażu oraz w rozłożeniu.


PODESTY SCENICZNEatestowany podest sceniczny PAL – 3 firmy WAMAT, jest uniwersalnym modułem do budowy scen, stoisk wystawienniczych. Jego konstrukcja pozwala na nieograniczoną rozbudowę wzdłuż i wszerz oraz budowę obiektów o różnych poziomach z możliwością płynnego doboru wysokości w wybranym zakresie. W celu wykonania obiektów wielopoziomowych oraz urozmaicenia ich różnorodnej aranżacji dysponujemy barierkami, schodami, poręczami, łącznikami
i innymi elementami.
Wymiary podestu: 1000 x 2000 x 100 mm

KRATOWNICE QUADROSYSTEM 290certyfikowany system 290 wykonany jest z rury o śr.50x3mm oraz lamelek śr. 20x2mm. Posiada gniazdo SZ02.02, kratownice aluminiowe dzięki swojej przestrzennej budowie mają atrakcyjny wygląd oraz dużą wytrzymałość.  Można z nich tworzyć różne konfiguracje. Są z powodzeniem stosowane jako elementy konstrukcji zadaszeń estradowych, targowych, wystawienniczych, konstrukcji telebimów, stelaży do diodowych ekranów LED, czy ekranów projekcyjnych, a także jako „bramki” oświetleniowe i „bramki” nagłośnieniowe oraz szkielety banerów reklamowych lub dekoracji scenicznych.

ZADASZENIE JEDNOSPADOWE – posiadamy zadaszenie zaprojektowane na średniej wielkości imprezy plenerowe, można je rozłożyć w bardzo krótkim czasie. Całość wykonana jest w oparciu o kratownice QUADROSYSTEM 290. Poszycie dachu wykonane jest z materiału PCV, siatki boczne wykonane
z materiału przepuszczającego powietrze zabezpieczające scenę przed wpływami czynników atmosferycznych, tj. np. deszcz. Poszycie dachu oraz siatki boczne posiadają atesty trudnopalności.


Wynajem sceny – koszt

Cena za wynajem sceny może być bardzo zróżnicowana. Czynniki, które wpływają na ostateczny koszt to, m.in.:

  • ilość potrzebnego sprzętu (liczba podestów);
  • termin wynajmu;
  • miejsce imprezy;
  • czas wynajmu (dni bądź godziny);
  • czy potrzebne są dodatkowe akcesoria: przewody, rozdzielnie, barierki, oświetlenie, nagłośnienie.

W zależności od opcji, koszt może się wahać od kilkuset złotych do kilku tysięcy za dobę. Z pewnością jednak wynajem sceny jest rozwiązaniem korzystniejszym finansowo niż budowa estrady na własną rękę.

Wynajem sceny od PATIGO

Dodaj swojej imprezie blasku i spraw, by zapadła ona w pamięć wszystkim uczestnikom. Wynajmij scenę od PATIGO – doradzimy, a następnie dowieziemy sprzęt w każde miejsce na terenie kraju. Dołącz do grona Klientów zadowolonych z naszych usług. Spytaj o indywidualną ofertę i ciesz się na myśl o wspaniałym wydarzeniu.